Benställning Gustavsberg Ducentic för Tvättställskåp
fr.5 689 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ducentic för Tvättställskåp
5 689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Benställning Gustavsberg Ducentic för Tvättställskåp är en stabil och stilren lösning för att ge ditt tvättställskåp ett lyft.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Benställning Gustavsberg Ducentic för Tvättställskåp är en stabil och stilren lösning för att ge ditt tvättställskåp ett lyft.
Egenskaper:
- Skapad för Gustavsbergs 200-årsjubileum och hyllar arvet av hantverk och design
- Passar till Ducentic kommodskåp
- Tillverkad av massiv ek
- Hyllor i ekfaner
- Skapad för Gustavsbergs 200-årsjubileum och hyllar arvet av hantverk och design
- Passar till Ducentic kommodskåp
- Tillverkad av massiv ek
- Hyllor i ekfaner
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Serie | Ducentic |
| Färg | Brun Ek, Ljus Ek |
| Utförande | Passar Kommod 100 cm, Passar Kommod 120 cm, Passar Kommod 60 cm, Passar Kommod 80 cm |
| Bredd | 570, 770, 970, 1170 mm |
| Höjd | 490 mm |
| Djup | 450 mm |
| Typ | Benställning |
| Material | Solid Ek |
| Tillverkarens Art.Nr. | GB71DCLF10AR, GB71DCLF10AW, GB71DCLF12AR, GB71DCLF12AW, GB71DCLF60AR, GB71DCLF60AW, GB71DCLF80AR, GB71DCLF80AW |
