Benställning Swebad Vemdalen Par
Rek. pris 1 195 kr/par
fr.956 kr/par
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vemdalen Par
956 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
SwebadBeskrivning
Benställning Swebad Vemdalen passar till Vemdalens möbel. Levereras i ett par.
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Serie | Vemdalen |
| Färg | Stål, Svart |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 205 mm |
| Djup | 22 mm |
| Typ | Benställning |
| Montering | Skruvas |
| Material | Stål |


