Förvaring Fri Svedbergs till HögskåpSand
3 190 kr
2 393 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sand

till Högskåp
Sand
2 393 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förvaring Fri Svedbergs till Högskåp passar att köpa till Svedbergs högskåp och det är enkelt att montera den öppna sidoförvaringen och på så sätt öka totalbredden av högskåpet. Att köpa till förvaringen till sitt högskåp ger möjligheten att visa upp exklusiva förpackningar som visuellt förhöjer den lyxiga känslan i badrummet. Välj en dörr som tillåter dig att se den öppna förvaringen framifrån, eller en dörr som sträcker sig hela vägen ut till kanten av den öppna förvaringen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Förvaring Fri Svedbergs till Högskåp passar att köpa till Svedbergs högskåp och det är enkelt att montera den öppna sidoförvaringen och på så sätt öka totalbredden av högskåpet. Att köpa till förvaringen till sitt högskåp ger möjligheten att visa upp exklusiva förpackningar som visuellt förhöjer den lyxiga känslan i badrummet. Välj en dörr som tillåter dig att se den öppna förvaringen framifrån, eller en dörr som sträcker sig hela vägen ut till kanten av den öppna förvaringen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 70609 |
| Färg | Sand |
| Utförande | Vändbar |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 330 mm |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 7 kg |
| Typ | Fri förvaring |
| Låda | Nej |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8890029 |
| EAN-nr | 7323100339003 |



