Laddstation Svedbergs till HögskåpB: 467 mm, Sand
1 880 kr
1 410 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
467 mm
Färg:
Sand

till Högskåp
B: 467 mm, Sand
1 410 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Laddstation Svedbergs till Högskåp är en praktisk laddstation, med två eluttag. Ett perfekt ställe att ladda eltandborsten eller förvara hårfönen. Eftersom hyllan är i plåt kan man lägga ifrån sig den varma fönen efter användning. Denna laddstation finns i två olika storlekar för att passa till Svedbergs Högskåp i 35 eller 50 bredd.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Laddstation Svedbergs till Högskåp är en praktisk laddstation, med två eluttag. Ett perfekt ställe att ladda eltandborsten eller förvara hårfönen. Eftersom hyllan är i plåt kan man lägga ifrån sig den varma fönen efter användning. Denna laddstation finns i två olika storlekar för att passa till Svedbergs Högskåp i 35 eller 50 bredd.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 72509 |
| Färg | Sand |
| Bredd | 467 mm |
| Höjd | 143 mm |
| Djup | 309 mm |
| Eluttag | Ja |
| Vikt | 2 kg |
| Typ | Laddstation |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Plåt |
| RSK-nr | 8865068 |
| EAN-nr | 7323100339041 |



