Lådinsats Arredo Drawer Organizer
332 kr
30 dagars prisgaranti

Drawer Organizer
332 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
ArredoBeskrivning
Arredo lådinsats med tre fack och utan botten. Grå träfaner.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 267484 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 165 mm |
| Höjd | 67 mm |
| Djup | 325 mm |
| Typ | Lådinsats |
| Storlek | 325x165x67 |
| Material | Träfaner |
| Tillverkarens Art.Nr. | 596000-04 |
| EAN-nr | 7340072809181 |

