Lådinsats Ifö Sense Art H-indelning för Nedre Låda
Rek. pris 814 kr
524 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sense Art H-indelning för Nedre Låda
524 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Lådinsats Ifö Sense Art är en lådinsats som passar till den undre lådan på Ifö underskåp. Passar underskåp med bredd på 60, 75, 90 och 120 cm.
Varumärke
IföBeskrivning
Lådinsats Ifö Sense Art är en lådinsats som passar till den undre lådan på Ifö underskåp. Passar underskåp med bredd på 60, 75, 90 och 120 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 502.531.00.1 |
| Serie | Sense Art |
| Färg | Svart |
| Bredd | 323 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Djup | 200 mm |
| Typ | Lådinsats |
| Material | MDF |
| RSK-nr | 8865873 |
| EAN-nr | 4025410644886 |


