Lådmatta Alterna Kompakt till TvättställsskåpBredd: 415 mm, För Luxor 50 compact
179 kr
152 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
415 mm

Kompakt till Tvättställsskåp
Bredd: 415 mm, För Luxor 50 compact
152 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Antiglidmatta till Luxor, Gabriella och Isella underskåp. Mattan är skräddarsydd för respektive storlek.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Antiglidmatta till Luxor, Gabriella och Isella underskåp. Mattan är skräddarsydd för respektive storlek.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8663833 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 415 mm |
| Höjd | 1,2 mm |
| Djup | 274 mm |
| Typ | Lådmatta till underskåp |
| Längd | 274 mm |
| Material | Gummi |
| RSK-nr | 8663833 |
| EAN-nr | 7332508071903 |
