Lådmatta Alterna Kompakt till TvättställsskåpBredd: 518 mm, För Luxor 60 compact
189 kr
161 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
518 mm

Kompakt till Tvättställsskåp
Bredd: 518 mm, För Luxor 60 compact
161 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Antiglidmatta till Luxor, Gabriella och Isella underskåp. Mattan är skräddarsydd för respektive storlek.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Antiglidmatta till Luxor, Gabriella och Isella underskåp. Mattan är skräddarsydd för respektive storlek.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8663834 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 518 mm |
| Höjd | 1,2 mm |
| Djup | 274 mm |
| Typ | Lådmatta till underskåp |
| Längd | 274 mm |
| Material | Gummi |
| RSK-nr | 8663834 |
| EAN-nr | 7332508071910 |
