Lådmatta Alterna till TvättställsskåpBredd: 818 mm, För Luxor 90 standard
294 kr
250 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
818 mm

till Tvättställsskåp
Bredd: 818 mm, För Luxor 90 standard
250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Antiglidmatta till Luxor, Gabriella och Isella underskåp. Mattan är skräddarsydd för respektive storlek.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Antiglidmatta till Luxor, Gabriella och Isella underskåp. Mattan är skräddarsydd för respektive storlek.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8663836 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 818 mm |
| Höjd | 1,2 mm |
| Djup | 324 mm |
| Typ | Lådmatta till underskåp |
| Längd | 324 mm |
| Material | Gummi |
| RSK-nr | 8663836 |
| EAN-nr | 7332508071934 |
