Täcksida Svedbergs till Väggskåp Tvätt & TorkBxH: 60x195 cm, Sand
1 990 kr
1 493 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sand
Bredd:
600 mm
Höjd:
1950 mm

till Väggskåp Tvätt & Tork
BxH: 60x195 cm, Sand
1 493 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Täcksida som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork. Väggskåpen kommer alltid med vita stommar och som tillbehör finns täcksida om man önskar annan färg på skåpets sidostycke.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Täcksida som passar till Svedbergs väggskåp Tvätt & Tork. Väggskåpen kommer alltid med vita stommar och som tillbehör finns täcksida om man önskar annan färg på skåpets sidostycke.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 712876 |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Sand |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 1950 mm |
| Djup | 20 mm |
| Vikt | 9 kg |
| Typ | Täcksida |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8919056 |
| EAN-nr | 7323100339409 |



