Topplatta Vedum Free/Mezzo
fr.845 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Free/Mezzo
845 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Topplatta Vedum Free/Mezzo är en topplatta anpassad för Vedums serier Free och Mezzo. Denna topplatta passar till halvhögt skåp och underskåp.
Varumärke
VedumBeskrivning
Topplatta Vedum Free/Mezzo är en topplatta anpassad för Vedums serier Free och Mezzo. Denna topplatta passar till halvhögt skåp och underskåp.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Färg | Betonggrå, Vit, Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 305, 505, 605, 1005 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Djup | 395 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Topplatta, Toppskiva |
| Passar till | Free, Mezzo |
| Material | Ek |
