Underskåpsbelysning Macro Design
FRI FRAKT
Rek. pris 2 085 kr
fr.1 460 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Underskåpsbelysning Macro Design
1 460 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Macro Design underskåpsbelysning som passar till tvättställsskåp i serien Crown. Finns i olika utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Macro Design underskåpsbelysning som passar till tvättställsskåp i serien Crown. Finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Belysning | Ja, LED |
| Bredd | 560, 720, 920 mm |
| Djup | 60 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Effekt/prestanda | 9, 5,4, 7,2 W |
| Produkttyp | Underskåpsbelysning |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Längd | 60 mm |
| Dimbar | Ja |
| Fungerar till | Crown kommod 1000, Crown kommod 600, Crown kommod 800 |
| Antal Ljuskällor | 1, 2 st |
