
Underskåpsbelysning Macro DesignBredd: 720 mm
FRI FRAKT
Rek. pris 2 285 kr
!
1 444 kr1 710 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Underskåpsbelysning Macro Design
Bredd: 720 mm1 444 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Macro Design underskåpsbelysning som passar till tvättställsskåp i serien Crown. Finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | ITULED80 |
| Belysning | Ja, LED |
| Bredd | 720 mm |
| Djup | 60 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Effekt | 7,2 W |
| Typ | Underskåpsbelysning |
| Passar till | Crown kommod 800 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 60 mm |
| RSK-nr | 8934630 |
| EAN-nr | 7332512142811 |
