Utdragslåda Svedbergs till HögskåpB: 462 mm, Vit
3 490 kr
2 609 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
462 mm

till Högskåp
B: 462 mm, Vit
2 609 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utdragslåda Svedbergs till Högskåp är ett 2-pack lådor som finns att välja mellan 35 och 50 cm bredd för att passa till Svedbergs högskåp (Ej till vitrindörr). För att dressa upp sitt högskåp kan man lägga till dessa 2 lådor. Fronten finns att välja mellan olika färger för att kunna matcha stommen på ditt högskåp.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Utdragslåda Svedbergs till Högskåp är ett 2-pack lådor som finns att välja mellan 35 och 50 cm bredd för att passa till Svedbergs högskåp (Ej till vitrindörr). För att dressa upp sitt högskåp kan man lägga till dessa 2 lådor. Fronten finns att välja mellan olika färger för att kunna matcha stommen på ditt högskåp.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 74501 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 462 mm |
| Höjd | 136 mm |
| Djup | 298 mm |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 5 kg |
| Typ | Utdragslåda |
| Passar till | Högskåp med bredd 50 cm |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8865816 |
| EAN-nr | 7323100288981 |




