Värmefolie för Spegel DEVI 70 W
1 888 kr
30 dagars prisgaranti

70 W
1 888 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

DEVIfoil™ är en självhäftande värmefolie som säkerställer att spegelytan värms snabbt upp och motverkar imma på speglar.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVIfoil™ är en självhäftande värmefolie som säkerställer att spegelytan värms snabbt upp och motverkar imma på speglar.
Självhäftande baksida för snabb och enkel installation, Installeras via belysningsbrytaren vilket ger lågenergiförbrukning då endast användning sker när ljuset slås på, Motsvarar energianvändning i jämförelse med en 60 W glödlampa.
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8978003 |
| Diameter | 0,8 mm |
| Färg | Svart |
| Bredd | 708 mm |
| Höjd | 524 mm |
| Effekt | 70 W |
| Typ | Spegelvärmare |
| Kabellängd | 1 m |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 70 W |
