Lådinsats DuoBad Gripen/Vilan
1 060 kr
880 krSpara 17 %Kampanj47 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

Gripen/Vilan
880 kr
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lådinsats DuoBad Gripen/Vilan är en praktisk lådinsats som du kan komplettera dina Gripen eller Vilan tvättställsskåp med. Lådinsatsen består av tre stycken större fack 56x187mm samt tre stycken mindre fack 56x94mm för praktisk förvaring.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Lådinsats DuoBad Gripen/Vilan är en praktisk lådinsats som du kan komplettera dina Gripen eller Vilan tvättställsskåp med. Lådinsatsen består av tre stycken större fack 56x187mm samt tre stycken mindre fack 56x94mm för praktisk förvaring.
Placering Gripen tvättställsskåp:
Kan antingen placeras i övre/nedre lådan på kommod 65/80/100/130 eller på nedre lådans kanter på kommod 65/80/100/130 och skjutas i sidled för att ge plats åt plats åt annat i lådan.
Placering Vilan tvättställsskåp:
I övre/nedre kommod 65/80/100/130-lådan
Kan antingen placeras i övre/nedre lådan på kommod 65/80/100/130 eller på nedre lådans kanter på kommod 65/80/100/130 och skjutas i sidled för att ge plats åt plats åt annat i lådan.
Placering Vilan tvättställsskåp:
I övre/nedre kommod 65/80/100/130-lådan
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 33028 |
| Serie | Gripen |
| Färg | Trä |
| Bredd | 207 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Vikt | 0,96 kg |
| Typ | Lådinsats |
| Material | Trä |
| Djup | 331 mm |
