Tvättställ Vedum Mezzo
fr.5 059 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.

Mezzo
5 059 kr
Tillverkningsvara
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr
Varumärke
VedumBeskrivning
Tvättställ Vedum Mezzo är ett tvättställ i porslin med centrerad ho. Vattenlås Easy Clean ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Serie | Mezzo |
| Färg | Vit |
| Utförande | Inbyggnad |
| Bredd | 530, 630, 930 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Blandare | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Väggmonterad | Nej |
| Djup | 405, 440 mm |

