Konsol 4AQUA Diamante Krom
Rek. pris 4 125 kr
fr.2 668 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Diamante Krom
2 668 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Konsol är en konsol som du integrera på väggen med ett vägganslutet avlopp.
Passar till tvättställ Diamante med handdukshållare till höger med en förkromad yta.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Belysning | Nej |
| Färg | Krom |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Konsol |
| Djup | 505 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Material | Förkormat Mässing |
| Låda | Nej |

