Tvättställsskåp Alterna Basic Aqua med Picto Tvättställ
5 449 kr
4 632 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Basic Aqua med Picto Tvättställ
4 632 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Möbelpaket bestående av Basic Aqua underskåp och Picto tvättställ i porslin. Underskåpet, som är i högblank vit, är tillverkat i 100 % vattentåligt material och står emot vatten till och med om man skulle behöva borra eller såga i det.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Möbelpaket bestående av Basic Aqua underskåp och Picto tvättställ i porslin. Underskåpet, som är i högblank vit, är tillverkat i 100 % vattentåligt material och står emot vatten till och med om man skulle behöva borra eller såga i det.
Skåpet har mjukstängande dörr och en hylla. Tvättstället har en modern design med stilrena linjer, upphöjd bakkant och generösa avställningsytor.
Komplettera med tvättställsblandare, bottenventil och handtag.
Komplettera med tvättställsblandare, bottenventil och handtag.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8912733 |
| Serie | Basic Aqua |
| Färg | Vit Högblank |
| Utförande | Mjukstängande System |
| Bredd | 570 mm |
| Höjd | 710 mm |
| Djup | 420 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Vattenlås | Nej |
| Material | Termoplast/porslin |
| RSK-nr | 8912733 |
