Tvättställsskåp Alterna Basic Aqua med Tvättställ
5 199 kr
4 419 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Basic Aqua med Tvättställ
4 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Alterna Basic Aqua Underskåp med Alterna Picto Tvättställ. Ett mycket vattentåligt underskåp med mjukstängande dörr. En hylla. Utrymme för vattenlåsrör.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Basic Aqua Underskåp med Alterna Picto Tvättställ. Ett mycket vattentåligt underskåp med mjukstängande dörr. En hylla. Utrymme för vattenlåsrör.
Tvättstället har en modern design med stilrena linjer, upphöjd bakkant och generösa avställningsytor.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8914109 |
| Serie | Basic Aqua |
| Färg | Högblank Vit |
| Bredd | 570 mm |
| Höjd | 710 mm |
| Djup | 425 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Blank |
| Låda | Nej |
| Material | Termoplast |
| RSK-nr | 8914109 |



