
Tvättställsskåp AlternaElla med Bänkskiva Kvartskomposit och Runt TvättställFärg Tvättställsskåpet: Högblank Vit, Färg Bänkskiva: Vit, Färg Tvättställ: Vit - B: 908 mm, H: 547 mm, D: 470 mm
13 599 kr15 999 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Högblank Vit
Bredd
Färg Tvättställ
Färg Bänkskiva

Ella med Bänkskiva Kvartskomposit och Runt Tvättställ
Färg Tvättställsskåpet: Högblank Vit, Färg Bänkskiva: Vit, Färg Tvättställ: Vit - B: 908 mm, H: 547 mm, D: 470 mm13 599 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tvättställsskåp Alterna Ella levereras med bänkskiva och ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställ i porslin, dia 415mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
|---|---|
| Art.Nr. | 8914337 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Ella |
| Färg | Högblank Vit |
| Bredd | 908 mm |
| Höjd | 547 mm |
| Djup | 470 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Färg Bänkskiva | Vit |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Bänkskiva | Ja |
| Material | Fukttrög spånskiva/kvartskomposit/porslin |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal lådor | 1 |
| RSK-nr | 8914337 |
| EAN-nr | 7332508103864 |


