Tvättställsskåp Alterna Gabriella 120 med Bänkskiva Kvartskomposit och Rektangulärt Tvättställ
fr.25 499 kr
fr.20 399 krFrån 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gabriella 120 med Bänkskiva Kvartskomposit och Rektangulärt Tvättställ
20 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Alterna Gabriella med bänkskiva och rektangulärt ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställ i porslin, 415x415x135 mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Gabriella med bänkskiva och rektangulärt ovanpåliggande tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställ i porslin, 415x415x135 mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Belysning | Nej |
| Serie | Gabriella |
| Färg | Ljusgrå Matt, Matt Vit |
| Bredd | 1210 mm |
| Höjd | 687 mm |
| Djup | 470 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Svart, Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Låda | Ja |
| Bänkskiva | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal lådor | 4 |
| Vattenlås | Nej |
| Material | Fukttrög spånskiva/MDF/kvartskomposit/porslin |
| Färg Bänkskiva | Svart, Vit |
