Tvättställsskåp Alterna Gabriella Kompakt med Mineralkomposit TvättställLjusgrå Matt, B: 605 mm
10 399 kr
8 839 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusgrå Matt
Bredd:
605 mm

Gabriella Kompakt med Mineralkomposit Tvättställ
Ljusgrå Matt, B: 605 mm
8 839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Alterna Gabriella är ett stilrent tvättställsskåp med en underdel och ett tvättställ i mineralkomposit. Underdelen är tillverkad i vattenavvisande MDF med lackerad ytbehandling. Den är dessutom 3D-laminerad vilket säkerställer extra tålighet mot fukt. Lådorna är mjukstängande. Tvättstället har blandarhål och bräddavlopp. Den eleganta designen gör att tvättställsskåpet passar in i de flesta badrum. Tvättställsskåpet levereras färdigmonterat.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Gabriella är ett stilrent tvättställsskåp med en underdel och ett tvättställ i mineralkomposit. Underdelen är tillverkad i vattenavvisande MDF med lackerad ytbehandling. Den är dessutom 3D-laminerad vilket säkerställer extra tålighet mot fukt. Lådorna är mjukstängande. Tvättstället har blandarhål och bräddavlopp. Den eleganta designen gör att tvättställsskåpet passar in i de flesta badrum. Tvättställsskåpet levereras färdigmonterat.
Komplettera med tvättställsblandare, bottenventil och handtag.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8913522 |
| Serie | Gabriella |
| Färg | Ljusgrå Matt |
| Bredd | 605 mm |
| Höjd | 555 mm |
| Djup | 390 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Låda | Ja |
| Antal lådor | 2 |
| Material | Fukttrög MDF/mineralkomposit |
| RSK-nr | 8913522 |
| EAN-nr | 7332508070241 |
