Tvättställsskåp Alterna Isabella Aqua med Tvättställ
5 249 kr
4 462 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Isabella Aqua med Tvättställ
4 462 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Alterna Isabella Aqua med Tvättställ är en kompakt, smart och snygg lösning som passar särskilt bra i det mindre badrummet, med en design som kombinerar det mjuka med det strikta.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Isabella Aqua med Tvättställ är en kompakt, smart och snygg lösning som passar särskilt bra i det mindre badrummet, med en design som kombinerar det mjuka med det strikta.
Det färdiga möbelpaketet består av underskåpet Isabella Aqua i 100 % vattentålig termoplast som står pall för ännu lite tuffare tag, än det traditionellt vardagliga användandet, och ett rymligt tvättställ i porslin.
Underskåpet har mjukstängande dörr och ett flyttbart hyllplan. Levereras färdigmonterat och komplett med tvättställ och handtag. Blandare, bottenventil och vattenlås beställs separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Underskåpet har mjukstängande dörr och ett flyttbart hyllplan. Levereras färdigmonterat och komplett med tvättställ och handtag. Blandare, bottenventil och vattenlås beställs separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8912465 |
| Serie | Isabella Aqua |
| Färg | Vit |
| Bredd | 452 mm |
| Höjd | 680 mm |
| Djup | 337 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Blank |
| Låda | Nej |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Material | Termoplast |
| RSK-nr | 8912465 |
