Tvättställsskåp Alterna Luxor 120 Dubbelt med Bänkskiva Kvartskomposit och Runt Tvättställ
fr.31 149 kr
fr.24 919 krFrån 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Luxor 120 Dubbelt med Bänkskiva Kvartskomposit och Runt Tvättställ
24 919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Alterna Luxor med bänkskiva kvartskomposit och två runda tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställen i porslin, dia 415 mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställsskåp Alterna Luxor med bänkskiva kvartskomposit och två runda tvättställ. Bänkskivan är gjord av kvartskomposit och tvättställen i porslin, dia 415 mm. Underskåpen har mjukstängande lådor. Handtag och blandare beställs separat.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Belysning | Nej |
| Serie | Luxor |
| Färg | Ljusgrå, Matt Svart, Skogsgrön, Vit |
| Bredd | 1210 mm |
| Höjd | 737 mm |
| Djup | 470 mm |
| Tvättställ | Dubbel, Enkel |
| Färg Tvättställ | Svart, Vit |
| Placering Tvättställ | Vänster och Höger |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Låda | Ja |
| Bänkskiva | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal lådor | 4 |
| Vattenlås | Nej |
| Material | Fukttrög spånskiva/MDF/kvartskomposit/porslin |
| Färg Bänkskiva | Svart, Vit |

