Tvättställsskåp Alterna Luxor med Porslin Tvättställ
fr.11 699 kr
fr.9 359 krFrån 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Luxor med Porslin Tvättställ
9 359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Luxor Underskåp med Ariella Tvättställ i porslin. Kommoden har mjukstängande lådor och infällda handtag. Med eluttag, IP44, i nedre lådan. Kommoden levereras färdigmonterad.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Luxor Underskåp med Ariella Tvättställ i porslin. Kommoden har mjukstängande lådor och infällda handtag. Med eluttag, IP44, i nedre lådan. Kommoden levereras färdigmonterad.
Komplettera gärna med belysning till ditt underskåp. Blandare, bottenventil och vattenlås beställs separat.
Med sina raka linjer och exklusiva intryck lyfter Luxor ditt badrum till nya nivåer. Möbelserien bjuder på praktiskt rymliga lådor med mjukstängningsfunktion och tvättställ i porslin.
Med sina raka linjer och exklusiva intryck lyfter Luxor ditt badrum till nya nivåer. Möbelserien bjuder på praktiskt rymliga lådor med mjukstängningsfunktion och tvättställ i porslin.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Belysning | Nej |
| Serie | Luxor |
| Färg | Ljusgrå Matt, Matt Svart, Matt Vit, Skogsgrön |
| Bredd | 613, 913 mm |
| Höjd | 610 mm |
| Djup | 464 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal lådor | 2 |
| Vattenlås | Nej |
| Material | Fukttrög MDF/porslin |
