Tvättställsskåp Bathlife Eufori Ljus Ek600 mm, Enkel
FRI FRAKT
Rek. pris 8 299 kr
6 299 kr
3 149 krSpara 50 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
600 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Eufori Ljus Ek
600 mm, Enkel
3 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bathlife Eufori Ljus Ek är ett stilrent tvättställsskåp med tvättställ som ger en naturlig och varm känsla med sin trämönstrade yta. Skåpet är tillverkat av melaminbelagd MDF och det medföljande tvättstället är av vitt porslin. Skåpet ger snygg och smart förvaring i de två lådorna (4 lådor i bredd 1200 mm) som är mjukstängande.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Bathlife Eufori Ljus Ek är ett stilrent tvättställsskåp med tvättställ som ger en naturlig och varm känsla med sin trämönstrade yta. Skåpet är tillverkat av melaminbelagd MDF och det medföljande tvättstället är av vitt porslin. Skåpet ger snygg och smart förvaring i de två lådorna (4 lådor i bredd 1200 mm) som är mjukstängande.
Övre kanten på lådfronterna är snedställd för att lådorna ska vara lätta att öppna. Tvättställsskåp Eufori finns i flera olika bredder.
Möbeln levereras färdigmonterad inklusive porslinstvättställ och en kromad bottenventil.
OBS! Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Rengöring
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Våra möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln. Rengöring av våra möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
Möbeln levereras färdigmonterad inklusive porslinstvättställ och en kromad bottenventil.
OBS! Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Rengöring
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Våra möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln. Rengöring av våra möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401410246 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Eufori |
| Färg | Ljus Ek |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 460 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Antal lådor | 2 |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Ytbehandling | Melaminbelagd |
| Låda | Ja |
| Material | Mdf |
| Mjukstängande | Ja |
| EAN-nr | 7330027174075 |






