Tvättställsskåp Bathlife Extas SvartBredd: 800
FRI FRAKT
10 899 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
800 mm

Extas Svart
Bredd: 800
10 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Möbelserien Extas från Bathlife ger en stilfull känsla med sin mattsvarta yta och släta lådfronter, tillverkad av MDF. Handfatet är svart porslin. Bänkskiva av stenkeramik. Ger snygg och smart förvaring i de två lådorna som är mjukstängande, har inbyggd belysning som drivs med AA-batteri (ingår ej) och även eluttag (230 V). Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Möbelserien Extas från Bathlife ger en stilfull känsla med sin mattsvarta yta och släta lådfronter, tillverkad av MDF. Handfatet är svart porslin. Bänkskiva av stenkeramik. Ger snygg och smart förvaring i de två lådorna som är mjukstängande, har inbyggd belysning som drivs med AA-batteri (ingår ej) och även eluttag (230 V). Blandare ingår ej, finns att köpa till.
Övre kanten på luckan är snedställd för att lådorna ska vara lätta att öppna. Tvättställskåp Extas finns i flera bredder. Möbeln kommer färdigmonterad.
OBS! Bottenventilen som ingår är svart.
OBS! Bottenventilen som ingår är svart.
Dokument
Recensioner
RandigaVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg finish och lätt som en plätt att installera
Erik DVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt ok och lätt att montera. Dock är det limrester kvar från plasten för själva bänkskivan som inte går att få bort. Tråkigt bör man köpt en ny produkt.
Joakim NVerifierad köpare
för 4 år sedanJag trodde produkten skulle vara sämre med tanke på priset. Men alla delar känns robusta och rejäla, det känns som kvalitet nu har vi precis satt upp det och inte använt det men vi är verkligen nöjda. Trevligt med "bänkskivan" som är gedigen.
+ Robust
+ Känslan
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053635 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Extas |
| Färg | Svart |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Svart |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Yta | Halvmatt |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Djup | 465 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Material | MDF |
| Låda | Ja |
| Mjukstängande | Ja |
| EAN-nr | 7330027153032 |




