Tvättställsskåp Duravit L-Cube
fr.25 860 kr
fr.20 688 krSpara 20 %Kampanj1 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

L-Cube
20 688 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Duravit L-Cube är ett elegant möbelpaket i minimalistisk design och en vit, högblank yta. Detta paket består av ett underskåp med två lådor och ett handfat. Lådorna har pushopen-funktion vilket gör att du får ett stilrent intryck och slipper köpa till handtag. Övre lådan med håltagning för vattenlås och kåpa. Tvättstället är tillverkat av porslin och levereras med hål för blandare och överfyllnadsskydd.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställsskåp Duravit L-Cube är ett elegant möbelpaket i minimalistisk design och en vit, högblank yta. Detta paket består av ett underskåp med två lådor och ett handfat. Lådorna har pushopen-funktion vilket gör att du får ett stilrent intryck och slipper köpa till handtag. Övre lådan med håltagning för vattenlås och kåpa. Tvättstället är tillverkat av porslin och levereras med hål för blandare och överfyllnadsskydd.
Komplettera ditt tvättställsskåp med blandare, vattenlås och bottenventil.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Belysning | Nej |
| Serie | L-Cube |
| Färg | Vit Högblank |
| Bredd | 630, 830, 1030, 1230, 1300 mm |
| Höjd | 567 mm |
| Tvättställ | Dubbel, Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Djup | 490 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Garanti | 5 år |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
