Tvättställsskåp Hafa GoB: 800 mm, Vit
5 820 kr
4 365 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
800 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Go
B: 800 mm, Vit
4 365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp med mjukstängande låda som ger generös förvaring. Tvättställsskåpet är enkelt att installera för en person med skena på vägg. Hafa Go badrumsskåp finns i flera bredder och färger.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställsskåp med mjukstängande låda som ger generös förvaring. Tvättställsskåpet är enkelt att installera för en person med skena på vägg. Hafa Go badrumsskåp finns i flera bredder och färger.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1580020 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Go |
| Färg | Vit |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 435 mm |
| Djup | 450 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Nej |
| Låda | Ja |
| Garanti | 25 år |
| Material | MDF |
| RSK-nr | 8906781 |
| EAN-nr | 7330027103556 |





