Tvättställsskåp Hafa Life Vit
Rek. pris 7 640 kr
fr.4 567 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Life Vit
4 567 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

tvättställsskåp Hafa Life kan skräddarsys genom att du köper till den lådfronten du vill ha. Lådfronten finns i åtta färger och stilar och med tiden går fronten att byta ut om ny färg eller stil önskas. Tvättställsskåp Hafa Life Vit har mattlackad stomme och två mjukstängande lådor med fullutdrag. Tvättställ i porslin ingår. Tvättställsskåpet har lådsidor i silverlackad plåt och grått invändigt. Övre lådan med U-konstruktion och den nedre lådan har ett stort fack. Viktigt att tänka på är att du behöver välja lådfront för att få ett komplett tvättställsskåp!
Varumärke
HAFABeskrivning
tvättställsskåp Hafa Life kan skräddarsys genom att du köper till den lådfronten du vill ha. Lådfronten finns i åtta färger och stilar och med tiden går fronten att byta ut om ny färg eller stil önskas. Tvättställsskåp Hafa Life Vit har mattlackad stomme och två mjukstängande lådor med fullutdrag. Tvättställ i porslin ingår. Tvättställsskåpet har lådsidor i silverlackad plåt och grått invändigt. Övre lådan med U-konstruktion och den nedre lådan har ett stort fack. Viktigt att tänka på är att du behöver välja lådfront för att få ett komplett tvättställsskåp!
Lådfronten ingår inte i tvättställsskåpet utan det är ett tillval.
Dokument
Recensioner
Roy Verifierad köpare
för 2 månader sedanFint skåp med mjuk stängning men tänk på skåpen rymmer inte så mycket. Dålig höjd i lådorna.
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Serie | Life |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500, 600 mm |
| Höjd | 605, 630 mm |
| Djup | 395, 425 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Stil | Klassisk |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Garanti | 25 år |











