Tvättställsskåp Hafa Style med TvättställB: 1200 mm, Vit
22 500 kr
16 875 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
1210 mm

Style med Tvättställ
B: 1200 mm, Vit
16 875 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Hafa Style med porslinstvättställ är ett tvättställskåp i en stilren och modern look.
Varumärke
HafaBeskrivning
Tvättställsskåp Hafa Style med porslinstvättställ är ett tvättställskåp i en stilren och modern look.
Rengöring
Rengör med fuktig trasa och eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier.Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Rengör med fuktig trasa och eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier.Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger Hafa dig alltid 5 års garanti på alla sina badrumsprodukter.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1390958 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Style |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1210 mm |
| Höjd | 555 mm |
| Djup | 465 mm |
| Tvättställ | Dubbel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Yta | Matt |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Låda | Ja |
| Material | Fukttrög spånskiva/Fukttrög MDF/Porslin |
| Garanti | 25 år |
| EAN-nr | 7330027118147 |







