




Tvättställsskåp Macro DesignCrown Plain Light 14Bredd 600 mm, Beige, Utan Handtag
Nyhet
FRI FRAKT
14 185 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Beige
Bredd
Handtag

Crown Plain Light 14
Bredd 600 mm, Beige, Utan Handtag14 185 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med en slät lådfront. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 14 som är tillverkat i porslin och är 14 mm högt. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Tvättställsskåpet levereras med en lyxig och flexibel lådinredning i den översta lådan som ger en god överblick. Önskas även lådinredning till den nedersta lådan så finns det att köpa till.
Utrustad med en patentsökt monteringsskena för enkel montering. Skåpet är tillverkat i hållbart material som är anpassat för våtutrymmen.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Utrustad med en patentsökt monteringsskena för enkel montering. Skåpet är tillverkat i hållbart material som är anpassat för våtutrymmen.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | FSK60MBPL14 |
| Serie | Crown |
| Färg | Beige |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 545 mm |
| Djup | 450 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Front | Slät |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| RSK-nr | 8912987 |
| EAN-nr | 7332512252701 |






