




Tvättställsskåp Macro DesignCrown Plain Light 70Bredd 600 mm, Ljus Ek, Utan handtag
1 recension
FRI FRAKT
Rek. pris 16 485 kr
!
11 540 kr12 360 kr
Sänkt pris!
Spara 820 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Ljus Ek
Bredd
Handtag
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Crown Plain Light 70
Bredd 600 mm, Ljus Ek, Utan handtag11 540 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med en slät lådfront. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 70 som är tillverkat i porslin och är rymligt med sitt djup på 70 mm. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Utrustad med en patentsökt monteringsskena för enkel montering. Skåpet är tillverkat i hållbart material som är anpassat för våtutrymmen.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Lådbelysning finns endast till bredd 600 mm, ej till bredd 450 mm.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Lådbelysning finns endast till bredd 600 mm, ej till bredd 450 mm.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | FSK6035EPL |
| Belysning | Nej |
| Serie | Crown |
| Färg | Ljus Ek |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 545 mm |
| Djup | 350 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Material | Ekfanér |
| Hål för Blandare | Ja |
| Front | Slät |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| RSK-nr | 8913018 |
| EAN-nr | 7332512125913 |






