




Tvättställsskåp Macro DesignCrown Ramlucka Light 70Bredd 450 mm, Svart Ek, Rundad kant
FRI FRAKT
10 840 kr15 485 kr
Spara 30 %
Kampanj
38 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart Ek
Bredd
Kant

Crown Ramlucka Light 70
Bredd 450 mm, Svart Ek, Rundad kant10 840 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med ramlucka där du väljer rak eller rundad kant. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 70 som är tillverkat i porslin och är rymligt med sitt djup på 70 mm. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Utrustad med en patentsökt monteringsskena för enkel montering. Skåpet är tillverkat i hållbart material som är anpassat för våtutrymmen.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Lådbelysning finns endast till bredd 600 mm, ej till bredd 450 mm.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Lådbelysning finns endast till bredd 600 mm, ej till bredd 450 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | FSK4535SSL |
| Belysning | Nej |
| Serie | Crown |
| Färg | Svart Ek |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 545 mm |
| Djup | 350 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Kant | Rund |
| Material | Massiv Ek |
| Hål för Blandare | Ja |
| Front | Ram |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| RSK-nr | 8913181 |
| EAN-nr | 7332512127405 |






