Tvättställsskåp Miller Badrum New York 120 för Heltäckande TvättställVit
18 600 kr
14 880 krSpara 20 %Kampanj51 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

New York 120 för Heltäckande Tvättställ
Vit
14 880 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp från Miller Badrum med 4 stycken mjukstängande och fullt utdragbara lådor. Levereras färdigmonterad med upphängningsskenor och upphängningsbeslag för enkel montering. Lådorna har anti-glid mattor och löstagbart inrede i trä. Stopplister i ena lådan. För en fullständig möbel behöver du välja till tvättställ, blandare, handtag/knoppar och eventuellt bottenventil om detta inte ingår till blandaren. Kommoden levereras i två delar som tillsammans blir 1200 mm.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Tvättställsskåp från Miller Badrum med 4 stycken mjukstängande och fullt utdragbara lådor. Levereras färdigmonterad med upphängningsskenor och upphängningsbeslag för enkel montering. Lådorna har anti-glid mattor och löstagbart inrede i trä. Stopplister i ena lådan. För en fullständig möbel behöver du välja till tvättställ, blandare, handtag/knoppar och eventuellt bottenventil om detta inte ingår till blandaren. Kommoden levereras i två delar som tillsammans blir 1200 mm.
New York - Ren och avskalad elegans med en inbjudande yta och ett oanat djup. En tydlig spegling av den moderna människans strävan efter enkel skönhet och harmoni.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 266-2 |
| Belysning | Nej |
| Serie | New York |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 580 mm |
| Tvättställ | Dubbel |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Djup | 455 mm |
| Vattenlås | Nej |
| EAN-nr | 7391186938397 |
