Tvättställsskåp Svedbergs Poem Plan 450 med 2 LådorVit, B: 600 mm, Utan handtag
9 090 kr
6 544 krSpara 28 %Kampanj52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
600 mm
Handtag:
Nej
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Poem Plan 450 med 2 Lådor
Vit, B: 600 mm, Utan handtag
6 544 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställskåp Svedbergs Poem Plan är ett tvättställskåp med äkta material och hantverk som ger ett uttryck från naturnära nordiskt till mörkt jordnära.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställskåp Svedbergs Poem Plan är ett tvättställskåp med äkta material och hantverk som ger ett uttryck från naturnära nordiskt till mörkt jordnära.
Kommer i flertal olika storlekar, färger och utföranden. Anpassa produkten för att sätta din personliga prägel.
OBS! Tvättställ, handtag och blandare ingår inte!
Övrigt
- Patenterad EasyMount upphängning. För snabb, enkel och säker montering av kommoden på väggen.
- Mjukstängande lådskena med fullutdrag från Grass (lådan går att dra ut hela lådans längd) .
- Äkta träfaner (pur ek, brun ask, svart ask). Träfanér är ett naturligt material. Variationer i färg och ådring kan förekomma.
- Förberett för rördragning, av vatten/avlopp.
- DuraDry lackproccess.
- Svensktillverkad.
- 20 års Garanti.
- Levereras färdigmonterad.
- Välj till eluttag, lådbelysning och handtag.
- Träskivor i denna möbel är FSC certifierad, vilket innebär att materialet kommer från ett ansvarsfullt och hållbart skogsbruk.
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
OBS! Tvättställ, handtag och blandare ingår inte!
Övrigt
- Patenterad EasyMount upphängning. För snabb, enkel och säker montering av kommoden på väggen.
- Mjukstängande lådskena med fullutdrag från Grass (lådan går att dra ut hela lådans längd) .
- Äkta träfaner (pur ek, brun ask, svart ask). Träfanér är ett naturligt material. Variationer i färg och ådring kan förekomma.
- Förberett för rördragning, av vatten/avlopp.
- DuraDry lackproccess.
- Svensktillverkad.
- 20 års Garanti.
- Levereras färdigmonterad.
- Välj till eluttag, lådbelysning och handtag.
- Träskivor i denna möbel är FSC certifierad, vilket innebär att materialet kommer från ett ansvarsfullt och hållbart skogsbruk.
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Dokument
Recensioner
Thomas ZVerifierad köpare
för 10 månader sedanDåligt kvalitet! Alldeles för dyrt för kvaliteten!
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 3456112 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Poem |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 570 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Placering Tvättställ | Centrum |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Djup | 450 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Toppskiva | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Material | Spånskiva |
| Antal lådor | 2 |
| Låda | Ja |
| RSK-nr | 8846741 |
| EAN-nr | 7323100343826 |






