Bänkskåp Svedbergs Tvätt & Tork Stomme
fr.3 290 kr
fr.2 468 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tvätt & Tork Stomme
2 468 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskåp till tvättstugan som är förberett för en av våra bänkskivor. Vit stomme med två trähyllor.
OBS! Detta är endast en stomme, för en komplett produkt måste du köpa till dörr!
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Belysning | Nej |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Vit |
| Bredd | 400, 500, 600 mm |
| Höjd | 720 mm |
| Djup | 580 mm |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Bänkskåp, Väggskåp |
| Material | Spånskiva |
| Hyllor | 2 |
| Låda | Nej |




