Dörr Svedbergs till Högskåp Tvätt & TorkB: 600 mm, H: 1950 mm, Sand
1 570 kr
1 178 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sand
Bredd:
600 mm

till Högskåp Tvätt & Tork
B: 600 mm, H: 1950 mm, Sand
1 178 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vändbar plandörr till Högskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Om du väljer till en täcksida får du samma färg på stommen och dörrarna. Komplettera högskåpet med smarta tillval och tillbehör som till exempel tvättkorg, slanghållare eller städskåpsinrede. Välj till handtag, push-beslag och stödben.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Vändbar plandörr till Högskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Om du väljer till en täcksida får du samma färg på stommen och dörrarna. Komplettera högskåpet med smarta tillval och tillbehör som till exempel tvättkorg, slanghållare eller städskåpsinrede. Välj till handtag, push-beslag och stödben.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 72195609-1 |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Sand |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 1950 mm |
| Djup | 16 mm |
| Handtag | Nej |
| Vikt | 9 kg |
| Typ | Dörr Högskåp |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8845032 |
| EAN-nr | 7323100339263 |



