Dörr Svedbergs till Väggskåp Tvätt & Tork
fr.668 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Väggskåp Tvätt & Tork
668 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vändbar plandörr till Väggskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Välj till handtag och push-beslag.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Vändbar plandörr till Väggskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Välj till handtag och push-beslag.
OBS! Detta är endast en dörr, för en komplett produkt måste du köpa till Högskåp Svedbergs Stomme!
Recensioner
AndersVerifierad köpare
för 1 år sedanHög kvalitet. Smart upphängningsanordning.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Brun Ask, Ek, Sand, Svart Ask, Vit |
| Bredd | 500, 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 16 mm |
| Handtag | Nej |
| Vikt | 1,3, 1,5 kg |
| Produkttyp | Dörr Väggskåp |
| Material | Spånskiva |
| Energieffektivitet | G |



