Halvskåp Westerbergs Harmony Vit HögblankHöger
6 640 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Hängning:
Höger
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Harmony Vit Högblank
Höger
6 640 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Halvskåp med mjukstängande gångjärn. Flyttbara glashyllor. Finns som höger eller vänster öppning. Levereras monterad.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Halvskåp med mjukstängande gångjärn. Flyttbara glashyllor. Finns som höger eller vänster öppning. Levereras monterad.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20071095 |
| Serie | Harmony |
| Färg | Vit |
| Bredd | 402 mm |
| Höjd | 573 mm |
| Djup | 300 mm |
| Handtag | Ja |
| Stil | Modern |
| Hängning | Höger |
| Typ | Väggskåp |
| EAN-nr | 7392429042987 |


