Högskåp Ballingslöv HD30 MonoVit, En Lucka
Rek. pris 2 937 kr
2 288 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
En Lucka
Färg:
Vit Slät
Hängning:
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

HD30 Mono
Vit, En Lucka
2 288 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med högskåp Ballingslöv HD30 Mono får du praktisk, dold förvaring, anpassad till badrummet. Högskåpet levereras med två fasta och tre flyttbara glashyllor samt mjukstängande luckor.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Med högskåp Ballingslöv HD30 Mono får du praktisk, dold förvaring, anpassad till badrummet. Högskåpet levereras med två fasta och tre flyttbara glashyllor samt mjukstängande luckor.
Detta högskåp är tillverkat av 19 mm vit, melaminbelagd MDF med vita luckor.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HD30SE4016701 |
| Färg | Vit Slät |
| Serie | Mono |
| Utförande | En Lucka |
| Bredd | 298 mm |
| Höjd | 1716 mm |
| Djup | 176 mm |
| Yta | MDF |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Stil | Modern |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Typ | Högskåp |
| Låda | Nej |


