Högskåp Duravit L-Cube
fr.19 419 kr
fr.15 535 krSpara 20 %Kampanj1 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

L-Cube
15 535 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp Duravit L-Cube är ett stilrent högskåp med en dörr med integrerad greppkant. Invändigt har skåpet fyra glashyllor med infästning i aluminium. Skåpet är vitt på utsidan med en högblank yta.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Högskåp Duravit L-Cube är ett stilrent högskåp med en dörr med integrerad greppkant. Invändigt har skåpet fyra glashyllor med infästning i aluminium. Skåpet är vitt på utsidan med en högblank yta.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Serie | L-Cube |
| Färg | Vit Högblank |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1760 mm |
| Yta | Blank |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Greppkant |
| Stil | Modern |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Typ | Högskåp |
| Djup | 363 mm |
| Material | Laminerad spånskiva |
| Garanti | 5 år |
| Låda | Nej |












