Högskåp Gustavsberg Artic 30 cmSvart Ask
Rek. pris 9 240 kr
6 622 kr
6 290 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart Ask
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Artic 30 cm
Svart Ask
6 290 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp Gustavsberg Artic är ett stilrent högskåp med två mjukstängande dörrar. Skåpet levereras med ett fast hyllplan i trä och fyra stycken flyttbara hyllplan i glas. Högskåpets dörrar är vändbara, vilket låter dig välja mellan höger- eller vänsteröppning vid montering.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Högskåp Gustavsberg Artic är ett stilrent högskåp med två mjukstängande dörrar. Skåpet levereras med ett fast hyllplan i trä och fyra stycken flyttbara hyllplan i glas. Högskåpets dörrar är vändbara, vilket låter dig välja mellan höger- eller vänsteröppning vid montering.
Egenskaper
- Mjukstängande dörrar.
- Vändbara dörrar för höger- eller vänstermontering.
- 1 st fast hyllplan i trä och 4 st flyttbara hyllplan i glas.
- Med smart förvaring i den övre dörren.
- Upphängningssystem monteras snabbt och lätt på vägg.
- En mängd handtag i olika stilar som tillval.
- Tillverkad i badrumsklassat material för fuktiga miljöer.
- Mjukstängande dörrar.
- Vändbara dörrar för höger- eller vänstermontering.
- 1 st fast hyllplan i trä och 4 st flyttbara hyllplan i glas.
- Med smart förvaring i den övre dörren.
- Upphängningssystem monteras snabbt och lätt på vägg.
- En mängd handtag i olika stilar som tillval.
- Tillverkad i badrumsklassat material för fuktiga miljöer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB71ACTC30TK |
| Belysning | Nej |
| Serie | Artic |
| Färg | Svart Ask |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 1650 mm |
| Djup | 320 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Låda | Nej |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8939259 |
| EAN-nr | 4065467171904 |

