Högskåp INR Grand Grip 40
fr.11 990 kr
fr.9 952 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Grand Grip 40
9 952 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp INR Grand Grip är ett stilrent badrumsskåp som matchar kommoderna i möbelserie Grand Grip med infräst grepp i dörren. Välj om du vill ha dörren monterad till höger eller vänster. Skåpet har ett fast hyllplan i trä, övriga i 6 mm härdat säkerhetsglas, samtliga flyttbara.
Varumärke
INRBeskrivning
Högskåp INR Grand Grip är ett stilrent badrumsskåp som matchar kommoderna i möbelserie Grand Grip med infräst grepp i dörren. Välj om du vill ha dörren monterad till höger eller vänster. Skåpet har ett fast hyllplan i trä, övriga i 6 mm härdat säkerhetsglas, samtliga flyttbara.
Detta skåp finns att köpa i olika färger och med eller utan invändiga lådor. Komplettera gärna högskåpet med eluttag, valfri placering.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Serie | Grand |
| Färg | Premium White |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Djup | 380 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Produkttyp | Högskåp |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| Låda | Ja, Nej |
