Högskåp Miller Badrum Brooklyn med dörrförvaring
fr.12 555 kr
fr.10 040 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Brooklyn med dörrförvaring
10 040 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp Miller Badrum Brooklyn med dörrförvaring har 1 fast, 4 flyttbara trähyllor. Brooklyn högskåp har en slät innanförliggande mjukstängande lucka. Förvaringsskåpets sidor har lätt fasade kanter. På insidan av dörren sitter en praktisk hylla för mer plats för förvaring.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Högskåp Miller Badrum Brooklyn med dörrförvaring har 1 fast, 4 flyttbara trähyllor. Brooklyn högskåp har en slät innanförliggande mjukstängande lucka. Förvaringsskåpets sidor har lätt fasade kanter. På insidan av dörren sitter en praktisk hylla för mer plats för förvaring.
Möbelserien Brooklyns förvaringsskåp levereras färdigmonterat. Levereras med upphängningsskenor och upphängningsbeslag för justerbar och snabb montering.
Levereras utan handtag och eluttag, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Levereras utan handtag och eluttag, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Serie | Brooklyn |
| Färg | Mörkgrå, Vit |
| Utförande | Lackad |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1590 mm |
| Djup | 381 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Typ | Högskåp |
| Material | MDF |
| Hyllor | 5 |
| Låda | Nej |
