Sidoskåp Bathlife Eufori Grå
Rek. pris 5 949 kr
3 999 kr
1 999 krSpara 50 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Eufori Grå
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidoskåp som tillhör möbelserien Eufori från Bathlife ger en stilren känsla med sin halvmatta yta och släta front i grått, tillverkad av MDF. Ett snyggt komplement till Eufori tvättställsskåp. Kanten på dörrna är snedställd för att dörrarna ska vara lätta att öppna. Möbeln kommer färdigmonterad.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Sidoskåp som tillhör möbelserien Eufori från Bathlife ger en stilren känsla med sin halvmatta yta och släta front i grått, tillverkad av MDF. Ett snyggt komplement till Eufori tvättställsskåp. Kanten på dörrna är snedställd för att dörrarna ska vara lätta att öppna. Möbeln kommer färdigmonterad.
Monteras högerhängd.
Dokument
Recensioner
Petter FVerifierad köpare
för 2 år sedanPassade fint till tvättställsskåpet i samma serie. Fick dock borra egna hål för hylla i övre skåpet då det saknades.
- Saknades hål för hylla i övre skåpet.
Jari AVerifierad köpare
för 4 år sedanSkåpet är rymligt, men saknar ett till hyllplan!
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053605 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Eufori |
| Färg | Grå |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Djup | 350 mm |
| Yta | Halvmatt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Väggskåp |
| Låda | Nej |
| Material | Mdf |
| Mjukstängande | Ja |

