Sidoskåp Bathlife Lättsam Natur
FRI FRAKT
6 299 kr
3 849 krSpara 39 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Lättsam Natur
3 849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidoskåp som tillhör Bathlifes möbelserie Lättsam. Sidoskåpet har en yta av lackerad ekfaner. Lacken ger möbeln ett bra fuktmotstånd. Detta skåp är ett snyggt komplement till Lättsam tvättställsskåp.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Sidoskåp som tillhör Bathlifes möbelserie Lättsam. Sidoskåpet har en yta av lackerad ekfaner. Lacken ger möbeln ett bra fuktmotstånd. Detta skåp är ett snyggt komplement till Lättsam tvättställsskåp.
Möbeln levereras färdigmonterad.
Dokument
Recensioner
MatsVerifierad köpare
för 1 år sedanVi har försökt via er kundtjänst att köpa till extra hyllor som vi behöver ha i de fyra skåp vi köpt. Detta går märkligt nog inte och inte ens kan vi få köpa till de stift som skall bära de hyllor vi nu tvingas tillverka via snickeri till stora kostnader! Ni får gärna kontakta mig omgående och ge besked ifall ni kan lösa frågan! Vänligen Mats Odersjö 0707-555760
Roger ÅVerifierad köpare
för 1 år sedanPassade bra på plats..
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053711 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Lättsam |
| Färg | Ek |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Djup | 350 mm |
| Yta | Halvmatt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Låda | Nej |
| Material | MDF |
| Mjukstängande | Ja |
| EAN-nr | 7330027153391 |



