Väggskåp Combac VolymEk
2 289 kr
1 829 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ek

Volym
Ek
1 829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
CombacBeskrivning
Combac Volym väggskåp i vitt, ek eller wenge.
Med Volymserien skapar du alltid extra utrymme i ditt badrum. Väggskåpet har en lucka med "soft-closing"-funktion. Handtag ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Combac |
| Art.Nr. | CM1D |
| Serie | Volym |
| Färg | Ek |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 690 mm |
| Djup | 150 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Väggskåp |
| Hyllor | 2 |
| RSK-nr | 8973270 |


