Väggskåp Hafa Store Softclose
fr.3 112 kr
fr.2 334 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Store Softclose
2 334 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grunt väggskåp med två glashyllor och en mjukstängande dörr som kan monteras till höger eller vänster.
Varumärke
HafaBeskrivning
Grunt väggskåp med två glashyllor och en mjukstängande dörr som kan monteras till höger eller vänster.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Recensioner
Mikael HVerifierad köpare
för 8 månader sedanBra kvalitet, rymlig, inbyggt handtag.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Belysning | Nej |
| Serie | Store |
| Färg | Antracit, Vit Matt |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 147 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Väggskåp |
| Låda | Nej |
| Material | MDF |
| Garanti | 25 år |
| Mjukstängande | Nej |
